IKS Atak zagrał z sukcesami w Ozorkowie

i

Autor: IKS Atak Elbląg IKS Atak zagrał z sukcesami w Ozorkowie

Młodzi elbląscy siatkarze nie zawiedli. Awansowali do finałów

2021-02-02 15:42

W Ozorkowie odbył się turniej mini-siatkówki „Najlepsi z najlepszych". W kategorii czwórek chłopców zawodnicy elbląskiego Ataku wypadli doskonale.

Ozorków gościł 8 najmocniejszych drużyn w rocznikach 2009 i 2008 w tym młodych siatkarzy elbląskiego IKS Atak. Ekipa KalCargo Kaemka IKS Atak wracają do domu z brązowymi krążkami. Elblążanie we wszystkich trzech kategoriach – junior, kadet i młodzik zameldowali się w finale wojewódzkim. Wszystkie nasze zespoły po raz pierwszy w historii rywalizują w każdej kategorii wiekowej, we wszystkich 3 są już w najlepszej czwórce z ogromnymi szansami na awans do ćwierćfinałów Mistrzostw Polski.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Oddała oszustom 30 tyś. zł, które syn odkładał na mieszkanie

Czy zdałbyś egzamin na prawo jazdy? Oto pytania! [QUIZ]

Pytanie 1 z 15
Czy w trakcie prowadzenia pojazdu, wraz z upływem czasu, poprawia się Twoja zdolność dostrzegania znaków i sygnałów drogowych?
Czy w trakcie prowadzenia pojazdu, wraz z upływem czasu, poprawia się Twoja zdolność dostrzegania znaków i sygnałów drogowych?