KAJAKI

i

Autor: Pixibay

Mistrzostwa Województwa w kajakarstwie odbędą się w Elblągu

2022-06-22 12:13

25 czerwca wystartują Otwarte Mistrzostwa Województwa w kajakarstwie klasycznym na bulwarze Zygmunta Augusta. W czasie zawodów odbędą się konkurencje dla wszystkich kategorii wiekowych od dzieci do seniora na dystansie 500m. Ciekawostką jest fakt, że zostaną rozegrane również zawody na kajakach turystycznych dla amatorów - rodziców z dziećmi.

Zawody turystyczne dla amatorów będą ciekawą i emocjonującą formą zabawy dla każdego. Na rzece Elbląg wytyczona będzie trasa 500m, po której będą ścigać się dwuosobowe osady. Zapisy do tych wyścigów nadal trwają. Aby zgłosić swój udział należy zadzwonić pod nr tel. 785 677 066 - Mirosław Kreczman lub zgłosić się w biurze zawodów w dniu imprezy.

Każdy kto się zapisał lub chce to zrobić powinien pojawić się na terenie Bulwaru Zygmunta Augusta w biurze zawodów o godzinie 10:30. Tam odbędzie się odprawa przed zawodami i dokładne ustalenie startów amatorów. Koszty uczestnictwa w imprezie to 20 zł od osady (rodzic - dziecko).

Program zawodów:

10:30 – odprawa przed startem11:30 – rozpoczęcie regat13:20 – 14:30 – przerwa

Organizatorem zawodów jest UKS Silvant Kajak Elbląg. Współorganizatorem wydarzenia jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu. Zawody na rzece Elbląg organizowane są przy wsparciu Miasto Elbląg. Honorowy patronat nad mistrzostwami objął Prezydent Elbląga Witold Wróblewski:- Mistrzostwa będą doskonałą okazją do promocji sportów wodnych w naszym mieście. Wszystkim uczestnikom zawodów życzę udanej rywalizacji i osiągania wysokich wyników sportowych.

Uwaga: W tym dniu,w związku z imprezą w godz. 6:00-20:00, wyłączona z ruchu będzie ulica Bulwar Zygmunta Augusta, na odcinku od ul. Wodnej do ul. Panieńskiej.

Bocian wypadł z gniazda i złamał nogę
Sonda
Czy seniorzy w Polsce mają odpowiednią opiekę?