obiekty sportowe pandemia

i

Autor: MOSIR Elbląg

Mieszkańcy nie, sportowcy tak. Obiekty sportowe na Warmii i Mazurach w pandemii

2021-03-02 12:38

Rada Ministrów opublikowała rozporządzenie, które ponownie wprowadza w naszym województwie restrykcyjne obostrzenia. Nowe wytyczne, które dotyczą m.in. sportu i rekreacji, mają obowiązywać do 14 marca. Ponownie z basenów mogą korzystać jedynie członkowie kadry narodowej polskich związków sportowych.

Z pozostałych obiektów sportowych, oprócz członków kadry narodowej, reprezentacji olimpijskiej i paraolimpijskiej, mogą korzystać sportowcy zawodowi, zawodnicy uprawiający sport w ramach lig zawodowych oraz dzieci i młodzież uczestniczący we współzawodnictwie sportowym prowadzonym przez odpowiedni polski związek sportowy.

Oznacza to, że w województwie warmińsko-mazurskim wszystkie obiekty sportowe (zewnętrzne i wewnętrzne) nie mogą być udostępniane klientom indywidualnym.

W Elblągu nie ma możliwości skorzystania z Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka, a Kryta Pływalnia przy Robotniczej działa zgodnie z obowiązującym harmonogramem.

Błotnisty parking na Ożarowskiej
Sonda
Czy wierzysz, że szczepionki na koronawirusa są bezpieczne?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE