Autor: Elbląska Liga Darta

SPORT

Mają oko. Sukcesy elbląskich darterów

2023-11-06 15:55

W minioną sobotę (28.10) elblążanie podbijali Tczew na I Turnieju o Puchar Starosty Tczewskiego. Skutecznie.

Na turnieju Elbląg reprezentowali Agnieszka Lewandowska, Adrian Lewandowski, Kamil Kuzioła, Grzegorz Polcyn, Dariusz Rogiński oraz Paweł Szafrański. Na podium stanęli: Grzegorz Polcyn zdobywając I miejsce w kategorii panów oraz Agnieszka Lewandowska zdobywając II miejsce w kategorii pań.

Bliski podium był również Kamil Kuzioła, który po walce o 3. miejsce, niestety musiał uznać wyższość przeciwnika. Jednak Kamil zdobył nagrodę MVP za najwyższy Check-Out w turnieju 120, oraz max'a 180

Zwycięskie dartererki na turnieju w Tczewie

Elbląscy darterzy rozegrali także czwarte spotkanie Elbląskiej Ligi Darta. Tym razem w turnieju udział wzięło 18 osób. Tego dnia najlepszy okazał się Grzegorz Polcyn, który w finale pokonał Piotra Michałka. Miejsce trzecie zajął Kamil Kuzioła, pokonując Bogdana Tackę.