doprowadzenie

i

Autor: KMP ELBLĄG

Łupem złodziei padły 2 sejfy z pieniędzmi. Policjanci ustalili i zatrzymali włamywaczy

2023-02-17 14:00

Kryminalni z Elbląga zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy są podejrzani o włamanie na prywatną posesję i kradzież dwóch sejfów z gotówką. Podejrzanym grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Byli wcześniej karani za kradzieże i włamania.

Zdarzenie miało miejsce z soboty na niedzielę (z 28 na 29 stycznia 2023 r.) w Gronowie Górnym pod Elblągiem. Podejrzani włamali się na teren jednej z posesji. Za pomocą łomów wyrwali ze ściany domu dwa sejfy ze znaczną ilością gotówki i uciekli. Kryminalni ustalili i zatrzymali do sprawy dwóch mężczyzn. Do policyjnego aresztu trafili: 46-latek i jego 30-letni wspólnik. Pierwszy to mieszkaniec Gronowa Górnego, drugi Elbląga. Policjanci odzyskali część skradzionych pieniędzy. Podejrzani przyznali się i złożyli wyjaśnienia. Obydwaj odpowiedzą za kradzież z włamaniem. Grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności. Byli wcześniej karani za kradzieże i włamania.

Maciej Kurzajewski: Wnuczka pogodzi prezentera i jego byłą żonę Paulinę Smaszcz?
Sonda
Co widzisz na obrazku?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE