Elbląski Bieg Piekarczyka

i

Autor: Miejski Ośrodek Sportru i Rekreacji w Elblągu Elbląski Bieg Piekarczyka

Listy jeszcze otwarte. Ostatnie dni zapisów na Bieg Piekarczyka

2022-05-27 15:18

XIII Bieg Piekarczyka wystartuje już 5 czerwca. Jeżeli chcesz wziąć udział w jednej z największych imprez sportowych w Elblągu, masz jeszcze szansę. Zapisy na zawody są prowadzone tylko do 31 maja. W Mini Biegu Piekarczyka limit osób został już osiągnięty.

Od lat podczas Mini Biegu Piekarczyka na starcie pojawiają się setki najmłodszych uczestników. Na każdym dystansie biegnie ich radosna grupa. W XIII edycji zawodów będzie podobnie. Osiągnięty został limit dzieci biorących udział w zabawie. Po pamiątkowy medal pobiegnie więc 500 naszych pociech. W związku z tym dziękujemy za tak liczną obecność i zaufanie ze strony rodziców oraz informujemy, że w efekcie zapisy na Mini Bieg zostały zakończone.

Nadal trwają jednak zapisy na Bieg Główny na 10 km i Bieg Towarzyszący na 5 km. Można deklarować swój start i go opłacić tylko do końca miesiąca. Każdy, kto lubi biegać, zaczyna swoją przygodę z tą dyscypliną sportu lub po prostu jest fanem aktywności fizycznej jest mile widziany na nowej trasie. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal, a najlepsi w kategorii generalnej i w poszczególnych kategoriach wiekowych zostaną wyróżnieni dodatkowo statuetkami i nagrodami pieniężnymi.

Na 10 km mogą wystartować osoby, które najpóźniej w dniu startu mają ukończone 16 lat. W Biegu Towarzyszącym na 5 km minimalny wiek to 14 lat. Wpisowe imprezy to 50 zł od osoby za biegi na 10, 5 km oraz w rywalizacji drużynowej.

Zgłoszenia przyjmowane będą za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej biegpiekarczyka.pl do 31 maja (wtorek) do północy. Wchodząc na tę stronę i klikając w menu „Zgłoszenia” i „Formularz zgłoszeniowy”, pojawi się szczegółowa instrukcja dotycząca zapisów, które są realizowane przez system Elektroniczne Zapisy.

Szczegóły dotyczące zapisów, opłat i warunków uczestnictwa są dostępne w regulaminie Biegu Piekarczyka.

Olsztyn. Wrzucił hulajnogę elektryczną do rzeki