Kandydat Nowego Elbląga na prezydenta miasta, Paweł Rodziewicz

i

Autor: rodziewicz

Lewa strona także powalczy. O fotel prezydenta Elbląga ubiega się Paweł Rodziewicz

2024-02-07 15:04

Paweł Rodziewicz oficjalnie ogłosił swój start w kwietniowych wyborach samorządowych i walkę o najważniejszy urząd w mieście. Powalczy z ramienia własnego komitetu.

Paweł Rodziewicz powalczy o fotel prezydenta Elbląga

- Tu i teraz mogę obiecać dwie rzeczy – po pierwsze szacunek dla każdego, niezależnie od tego jakie barwy polityczne prezentuje, czy jakie posiada stanowisko. Po drugie – niezależność. Każda decyzja, która podejmowana będzie dla dobra Elbląga, podejmowana będzie w oparciu o racjonalne, logiczne przesłanki, nie zaś o różnego rodzaju zależności towarzyskie, polityczne czy ekonomiczne. To mogę obiecać – mówi kandydat do fotela prezydenta Elbląga.

Paweł Rodziewicz w ostatnich wyborach parlamentarnych kandydował do Sejmu z listy Nowej Lewicy. W wyborach samorządowych będzie kandydatem Komitetu Wyborczego Wyborców Pawła Rodziewicza „Nowy Elbląg“:

- Za mną nie stoją politycy z pierwszych stron gazet, ubrani w drogie garnitury, z ustami pełnymi frazesów. Za mną stoją ludzie, którzy od lat działają na rzecz Elbląga. Ludzie, których znam, szanuję i podziwiam za ich aktywność i zaangażowanie na rzecz miasta – dodaje Rodziewicz.

Konkretny program Nowego Elbląga i jego kandydata na prezydenta miasta poznamy po konwencie programowym. Paweł Rodziewicz ma 42 lata, pracuje jako miejski rzecznik konsumentów w Elblągu. W walce o fotel prezydenta zmierzy się, m.in. ze Stefanem Rębelskim, Michałem Missanem, Andrzejem Śliwką czy Rafałem Maszką.