Korzystasz z TEJ PRZEGLĄDARKI? Niebawem STRACISZ DOSTĘP do bankowego konta!

i

Autor: Unsplash - bruce mars Korzystasz z TEJ PRZEGLĄDARKI? Niebawem STRACISZ DOSTĘP do bankowego konta!

Korzystasz z TEJ PRZEGLĄDARKI? Niebawem STRACISZ DOSTĘP do bankowego konta!

2022-02-03 8:44

Masz konto w PKO Bank Polski? Niebawem możesz stracić dostęp do usług bankowości elektronicznej. Wszystko przez jedną ze starszych przeglądarek internetowych, z której część osób wciąż korzysta. O szczegółach przeczytasz w artykule poniżej.

PKO Bank Polski opublikował na stronie ważny komunikat, z którego wynika, że część klientów wkrótce może stracić dostęp do swojego konta bankowego. Dotyczy to osób korzystających z przeglądarki internetowej Internet Explorer.  — Przeglądarka Internet Explorer nie będzie już wspierana przez producenta – wkrótce zablokujemy logowanie do serwisu iPKO w tej przeglądarce. Jeżeli używasz przeglądarki Internet Explorer, rekomendujemy jej zmianę. Ze względów bezpieczeństwa, aktualizuj przeglądarki, na których korzystasz z bankowości elektronicznej — czytamy w komunikacie opublikowanym na stronie PKO Bank Polski.

Jak objaśnia telepolis.pl, decyzja o zablokowaniu dostępu do bankowości przez Internet Explorer wynika z ogłoszonego w połowie zeszłego roku końca wsparcia dla tej przeglądarki przez jej producenta. Microsoft zapowiedział, że 15 czerwca 2022 roku całkowicie uśmierci ostatnie wydanie Internet Explorera 11, a program zniknie z komputerów z Windows 10.

Osoby, które do tej pory korzystały z przeglądarki Internet Explorer, mogą zmienić ją na nowsze takie jak: Edge, Chrome, Opera czy Firefox.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Super Raport 02.02 (Goście: Piotr Zgorzelski - wicemarszałek Sejmu, PSL-KP oraz dr Paweł Grzesiowski - immunolog) Sedno Sprawy: Joanna Mucha

Test na inteligencję. Jesteś bystry, czy tylko ci się wydaje?

Pytanie 1 z 10
W przemysłowej pralni pięć pralek w ciągu pięciu minut wypierze 5 kg prania. Ile czasu będzie potrzebowało 100 pralek, aby wyprać 100 kg prania?