Korzystasz z TEJ PRZEGLĄDARKI? Niebawem STRACISZ DOSTĘP do bankowego konta!

i

Autor: Unsplash - bruce mars Korzystasz z TEJ PRZEGLĄDARKI? Niebawem STRACISZ DOSTĘP do bankowego konta!

Korzystasz z TEJ PRZEGLĄDARKI? Niebawem STRACISZ DOSTĘP do bankowego konta!

2022-02-03 8:44

Masz konto w PKO Bank Polski? Niebawem możesz stracić dostęp do usług bankowości elektronicznej. Wszystko przez jedną ze starszych przeglądarek internetowych, z której część osób wciąż korzysta. O szczegółach przeczytasz w artykule poniżej.

PKO Bank Polski opublikował na stronie ważny komunikat, z którego wynika, że część klientów wkrótce może stracić dostęp do swojego konta bankowego. Dotyczy to osób korzystających z przeglądarki internetowej Internet Explorer.  — Przeglądarka Internet Explorer nie będzie już wspierana przez producenta – wkrótce zablokujemy logowanie do serwisu iPKO w tej przeglądarce. Jeżeli używasz przeglądarki Internet Explorer, rekomendujemy jej zmianę. Ze względów bezpieczeństwa, aktualizuj przeglądarki, na których korzystasz z bankowości elektronicznej — czytamy w komunikacie opublikowanym na stronie PKO Bank Polski.

Jak objaśnia telepolis.pl, decyzja o zablokowaniu dostępu do bankowości przez Internet Explorer wynika z ogłoszonego w połowie zeszłego roku końca wsparcia dla tej przeglądarki przez jej producenta. Microsoft zapowiedział, że 15 czerwca 2022 roku całkowicie uśmierci ostatnie wydanie Internet Explorera 11, a program zniknie z komputerów z Windows 10.

Osoby, które do tej pory korzystały z przeglądarki Internet Explorer, mogą zmienić ją na nowsze takie jak: Edge, Chrome, Opera czy Firefox.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Super Raport 02.02 (Goście: Piotr Zgorzelski - wicemarszałek Sejmu, PSL-KP oraz dr Paweł Grzesiowski - immunolog) Sedno Sprawy: Joanna Mucha

Test na inteligencję. Jesteś bystry, czy tylko ci się wydaje?

Pytanie 1 z 10
W przemysłowej pralni pięć pralek w ciągu pięciu minut wypierze 5 kg prania. Ile czasu będzie potrzebowało 100 pralek, aby wyprać 100 kg prania?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE