Laptopy dla elbląskich szkół

i

Autor: Urząd Miejski w Elblągu Laptopy dla elbląskich szkół. Sprzęt zakupiony został z rządowego programu pn. "Zdalna Szkoła Plus"

Komputery dla podstawówek. Kilkadziesiąt laptopów trafi do elbląskich szkół

2020-10-02 15:00

Kolejne 63 laptopy trafiają do elbląskich szkół. Sprzęt zakupiony został z rządowego programu pn. "Zdalna Szkoła Plus", współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Elbląski samorząd pozyskał na ten cel 163 800 zł.

Sprzęt przekazany zostanie do 14 szkół podstawowych, gdzie będzie wykorzystywany do zajęć dydaktycznych, a w razie konieczności nauki zdalnej przekazywany będzie uczniom z rodzin wielodzietnych, będących w trudnej sytuacji materialnej.

To kolejny sprzęt komputerowy zakupiony do elbląskich podstawówek. W kwietniu br. nasza gmina otrzymała 99 760 zł z programu „Zdalna szkoła”. Zakupiono wówczas 35 sztuk laptopów z systemem Windows 10 oraz 40 sztuk słuchawek nagłownych z mikrofonem. Łącznie na zakup laptopów do nauki zdalnej wydatkowano już 263 560 złotych.

Nowy pawilon dla bezdomnych psów w Krakowie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE