Tor wrotkarsko-łyżwiarski Kalbar w Elblągu.

i

Autor: Miejski Ośrodek Sportru i Rekreacji w Elblągu Tor wrotkarsko-łyżwiarski Kalbar w Elblągu.

Kalbar pełen ludzi. Rusz się dla zdrowia

2021-05-12 14:37

Słoneczna aura sprawiła, że zapełniły się boiska wewnątrz, jak i sam tor wrotkarski Kalbar. Rzesze amatorów rekreacji na świeżym powietrzu ruszyły pograć m.in. w koszykówkę, tenisa czy też sprawdzić swoje umiejętności na rolkach i hulajnogach. Pamiętajmy jednak o zasadach bezpieczeństwa.

Tor Wrotkarski Kalbar wraz z kortami tenisowymi i kompleksem boisk wielofunkcyjnych jest czynny codziennie. Z obiektu korzystają zarówno mieszkańcy, jak i uczniowie z elbląskich szkół oraz zawodnicy z klubów zgodnie z harmonogramem zamieszczonym na stronie MOSiR.

Tor Kalbar jest czynny od poniedziałku do piątku: 9.00 – 14.45 – wejścia indywidualne dla mieszkańców 15.00 – 16.45 – zajęcia dla zawodników z elbląskich klubów 17.00 – 19.50 – wejścia indywidualne dla mieszkańców (bez podziału na sesje)

Tor wrotkarski w dni powszednie może być niedostępnym w godzinach porannych (do godz. 11.20), jeśli w tym czasie odbywać się będą zajęcia dla uczniów w ramach powszechnej nauki jazdy na rolkach. Można wówczas korzystać z boisk wielofunkcyjnych i kortów tenisowych.

W sobotę, niedzielę i w święta Tor Kalbar jest otwarty dla mieszkańców od godz. 9.00 do 19.50.

Korzystanie z toru wrotkarskiego oraz boisk wielofunkcyjnych jest bezpłatne. Nie ma możliwości dokonania wcześniejszych rezerwacji. W związku z ograniczeniem liczby osób, które mogą przebywać na terenie obiektów (maksymalnie po 50 osób na każde z boisk i 50 osób na tor wrotkarski), nadal liczy się kolejność przyjścia.

Korty tenisowe Korzystanie z kortów tenisowych jest odpłatne, a wejście możliwe jest jedynie po wcześniejszym zarezerwowaniu pod nr telefonu:537 443 376. Opłaty za korzystanie z kortów pobierane są zgodnie z cennikiem, który znajduje się na stronie MOSiR. Korty tenisowe dostępne będą codziennie od godz. 9 do 19.50.

Zasady bezpieczeństwa W trakcie korzystania z otwartych obiektów sportowych obowiązują specjalne zasady bezpieczeństwa tj. zachowanie dystansu społecznego, ograniczona liczba osób (maksymalnie po 50 osób na każde boisko i na tor), dezynfekcja rąk przy wejściu i wyjściu, obowiązek zasłaniania ust i nosa za pomocą maseczki – w momencie dotarcia na dany obiekt sportowy i przed jego opuszczeniem, natomiast podczas uprawiania sportu nie ma obowiązku zakrywania twarzy.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Protest pielęgniarek w stolicy
Sonda
Czy niedziele handlowe powinny wrócić?