Hokeiści z dobrymi wynikami

i

Autor: UKS Wikingowie

Hokeiści z Elbląga wzięli udział w turnieju eliminacyjnym Czerkawski CUP

2020-11-24 11:43

Najmłodsi hokeiści z Elbląga wzięli udział w turnieju eliminacyjnym Czerkawski CUP na lodowisku Torwar w Warszawie. To najważniejsze wydarzenie hokejowe w Polsce z udziałem dzieci grających w minihokeja na lodzie. Wikingowie zaprezentowali się zaskakująco dobrze. Bramki dzielnie bronił niezastąpiony Alex Jóźwiak, który zdecydowanie wykonał na turnieju największą pracę.

Udany debiut elbląskich zawodników

Większość zawodników, która zagrałą w turnieju rozpoczęła przygodę z hokejem wraz z początkiem roku lub początkiem sezonu hokejowego, tym większe jest zaskoczenie, że na pięć rozegranych meczów wygrali aż trzy spotkania.

Bramki strzelili: Justyna (2), Gustaw (2), Michał (2), Max (1).

Wikingowie ulegli tylko drużynie z Warszawy oraz Gdańska (obie uzyskały awans do finału Czerkawski Cup). Z obiema drużynami przegraliśmy w meczach grupowych. Jesteśmy przekonani, że gdybyśmy zostali wylosowani do drugiej grupy moglibyśmy powalczyć nawet o awans, niestety los zdecydował, że spotkaliśmy się z oporem ze strony dwóch najmocniejszych drużyn.

Poza podium, ale z dobrym rokowaniem

  Pod skrzydłami trenera Ireneusza Wali młodzi Wikingowie pokonali Bydgoszcz oraz dwukrotnie Poznań.  Finalnie UKS WIkingowie zajął piąte miejsce w turnieju.Przed naszymi najmłodszymi Wikingami jeszcze sporo pracy, żeby walczyć na równym poziomie z najlepszymi, ale zapału i energii im na szczęście nie brakuje, więc pozostaje tylko trenować, trenować i jeszcze raz trenować. Bardzo cieszymy się, że MOSiR Elbląg daje nam taką możliwość - mówi trenerka Dorota Jaskulska

Dlaczego warto montować czujki czadu?

Kiedyś to było, czyli powrót do przeszłości. Co było wtedy na topie?

Pytanie 1 z 12
Buty o których marzyła każda dziewczyna będąc w szkole jeszcze kilka/kilkanaście lat temu to ...