Zdjęcie poglądowe

i

Autor: Policja Elbląg Zdjęcie poglądowe

Gronowo Elbląskie: kierowca z narkotykami, pistoletem i bez prawka

2020-12-03 13:44

26-latek, którego zatrzymali Strażnicy Graniczni został zatrzymany w policyjnym areszcie. Kierujący fiatem cinquecento był pod wpływem środków odurzających. Dodatkowo znaleziono przy nim foliowe zawiniątko z białą substancją a w mieszkaniu pistolet gazowy, na który nie miał pozwolenia.

Kontrola drogowa miała miejsce w okolicach Gronowa Elbląskiego. 26-latek jadący fiatem był pod wpływem środków odurzających. Dodatkowo Strażnicy Graniczni znaleźli przy nim foliowe zawiniątko z 3 gramami amfetaminy. Co więcej, w trakcie kontroli okazało się, że mężczyzna miał wcześniej sądowy zakaz kierowania pojazdami oraz zatrzymane uprawnienia. Przeszukano również zajmowane przez niego mieszkanie pod kątem środków odurzających. W mieszkaniu 26-latek miał pistolet gazowy, który nie był kompletny. Jego części zostały  zabezpieczone przez funkcjonariuszy i trafią do biegłego. Sprawa trafiła na policję.

Mężczyzna został przesłuchany. Usłyszał zarzuty posiadania narkotyków i kierowania pojazdem w stanie pod działaniem środków odurzających. Może mu grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Powstaje szpital tymczasowy w Siedlcach - pomagają żołnierze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE