ESKA Dowozi!

i

Autor: Eska.pl

ESKA Dowozi w Elblągu! Słuchacze Radia ESKA będą mieli możliwość wygrania wyjątkowych ESKA Boxów!

2021-05-10 7:00

Już od 10 maja „ESKA Dowozi w Elblągu!”. Wystartowała nasza lokalna akcja skierowana do Słuchaczy. Każdy może wygrać wyjątkowy ESKA Box z atrakcyjnymi nagrodami, które dostarczymy pod same drzwi. Sprawdźcie, co wystarczy zrobić!

Dzięki "ESKA Dowozi" słuchacze Radia ESKA Elbląg 94,1FM będą mieli możliwość wygrania wyjątkowych ESKA Boxów z pomarańczowymi nagrodami oraz czegoś smacznego od lokalnego partnera gastronomicznego akcji. Nagrody będą dostarczane pod same drzwi laureata bezpośrednio przez ekipę Radia ESKA.

Relacji z ESKA Dowozi będzie można posłuchać na antenie ESKI Elbląg. Materiały z akcji będą również publikowane na ESKA.pl oraz w kanałach social media.

Łącznie podczas 3 tygodni zabawy nagrodzonych zostanie 15 słuchaczy z Elbląga i okolic.

Osoby, które będę zainteresowane udziałem w akcji, mogą zgłaszać się na dowozi.eska.pl. Konkurs potrwa do 28 maja.

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty
ESKA DOWOZI

i

Autor: Materiały promocyjne

Radio ESKA to nadająca w 41 miastach, największa sieć radiowa w Polsce i lider słuchalności w segmencie young urban. ESKA dociera dziennie do 3 mln słuchaczy.

Radio ESKA to zdecydowanie najpopularniejsza polska stacja radiowa w social media – lubi nas 1,9 mln na Facebooku, obserwuje 190 tys. na Tik Toku i 130 tys. na Instagramie.

Radio ESKA to hity na czasie, najgorętsze kawałki, energetyczni prowadzący i najlepsze konkursy. To także najświeższe newsy z kraju i Twojego miasta.

Więcej na www.eska.pl

Eska Elbląg z wizytą u Aleksandry, która w zgłoszeniu do zabawy napisała:"Jestem mamą 3 letniej Iguni, z która spędzam całe dnie w czterech ścianach. Córka jest małym wampirem energetycznym, który sprawia, że przygotowywanie posiłków to horror. Jedyną rozrywką, która umila mi dni jest wspólne „tany tany” przy muzyce z radia Eska. Dodatkowo jak na kobietę w ciąży przystało mam tez swoje kulinarne zachcianki. Chętnie zjadłabym coś pysznego, dobrze doprawionego i co najważniejsze podanego prosto pod nosek"