Elbląskie rowerowe spacery z leśnikiem

i

Autor: Miejski Ośrodek Sportru i Rekreacji w Elblągu Elbląskie rowerowe spacery z leśnikiem

Elbląskie Rowerowe Spacery z Leśnikiem. Celem będzie Krasy Las

2022-06-13 14:35

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu i Nadleśnictwo Elbląg kontynuuje cykl imprez pod nazwą „Rowerowe spacery z leśnikiem”. We wtorek (14 czerwca) kolejna edycja, podczas której zajrzymy do Krasnego Lasu, aby sprawdzić, co tam się teraz dzieje. Zbiórka tym razem na pętli przy ulicy Ogólnej o godz. 17.00.

Rowerowe spacery z leśnikiem to impreza, podczas której będzie można aktywnie spędzić czas w lesie. Poznamy jego tajemnice dzięki fachowemu komentarzowi leśnika. Wszystko to odbędzie się podczas krótkiej przejażdżki rowerowej (która czasem zmieni się w spacer) szlakami i ścieżkami Bażantarni na terenie leśnictw Dąbrowa i Dębica. W ciągu 2 godzin przejedziemy do 10 km.

Cykl imprez „Rowerowe spacery z leśnikiem” zaczął się 17 maja 2022 r. W najbliższy wtorek odbędzie się ostatni spacer przed wakacjami. Następne spotkania zaplanowane są na wtorkowe popołudnia we wrześniu i październiku. Dokładne miejsce zbiórki będzie podawane w komunikatach. Organizator informuje, że w przypadku ekstremalnych zjawisk pogodowych (huragany, ulewy) impreza może zostać odwołana. Informacja o odwołaniu imprezy ukaże się na stronie MOSiR.

Niesamowite widowisko w Warszawie. Dziesiątki balonów nad miastem