flota

i

Autor: FLota Elbląg

Elbląscy strzelcy rozpoczęli sezon sportowy

2022-02-22 12:55

Elbląscy strzelcy sportowi, trenujący w klubie WKS Flota Elbląg, rozpoczęli sezon startem w Międzynarodowych Zawodach Klasyfikacyjnych, które odbyły się w Pucku. Elbląska drużyna wystąpiła w składzie: Zuzanna Romanowska, Małgorzata Łowczak, Julia Janta-Lipińska, Wiktor Kwiatkowski, Mateusz Stalmirski, Julia Semków.

"Mamy obecnie nową grupę trenującej młodzieży, która pojechała na zawody do Pucka, aby zdobyć niezbędne doświadczenie przed kolejnymi startami" - mówi Jerzy Domeracki, trener i prezes klubu WKS Flota Elbląg. "Na uwagę zasługuje fakt, że grono adeptów strzelectwa w Elblągu powiększa się. Do startu w kolejnych zawodach przygotowuje się w Elblągu obecnie 13 młodych zawodników z roczników 2008-2010. Potrzeba czasu i ciężkiej pracy, aby mogli liczyć się w wyczynowym strzelectwie dzieci i młodzieży, dlatego zachęcamy do kibicowania im i wsparcia naszych starań w szkoleniu młodych sportowców" - dodaje Domeracki.

Klub WKS Flota Elbląg zaprasza wszystkich, którzy chcieliby spróbować swoich sił w strzelectwie, w szczególności dzieci i młodzież. Klub posiada niezbędna infrastrukturę i sprzęt pozwalający na rozpoczęcie treningów i osiąganie wyników sportowych. Zapraszamy na strzelnicę przy ul. Junaków 2 w Elblągu.

Pionierska operacja wykonana przez robota da Vinci
Sonda
Czy Polacy mogą pomóc Ukrainie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE