Elbląg zwalnia z teorii! Zobaczcie niesamowite projekty młodzieży!

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Elbląg zwalnia z teorii! Zobaczcie niesamowite projekty młodzieży!

2022-05-19 20:47

Zwolnieni z Teorii to olimpiada, która polega na aktywnym działaniu i zrealizowaniu w prawdziwym życiu autorskiego projektu społecznego. W tegorocznej edycji olimpiady udział wzięli również uczniowie ze Elbląga. Ich niezwykłe projekty z pewnością przejdą do historii!

W olimpiadę Zwolnieni z Teorii każdego roku angażują się uczniowie i uczennice z całego kraju. Tak było i tym razem! Z naszego artykułu dowiecie się więcej na temat tego wyjątkowego projektu i poznacie wyróżnione projekty społeczne młodzieży z Elbląga. Tak jak w poprzednich latach, młodzież pokazała niezwykłą kreatywność i wrażliwość społeczną. Efektem ich pracy są setki projektów tworzonych z myślą o poprawie sytuacji ludzi z najbliższego otoczenia. Zwolnieni z Teorii to także okazja do zdobycia doświadczeń, nauczenia się wielu przydatnych umiejętności, poznania inspirujących osób i uzyskania międzynarodowych certyfikatów!

Sanah o płycie Uczta, spotkaniach z fanami i nowej piosence z Dawidem Podsiadło

Earth Day Everyday - ekologia i zaangażowanie

Co piszą o sobie?

Przez ostatnie pół roku prowadziłyśmy swój projekt społeczny w ramach olimpiady Zwolnieni z Teorii. Naszym celem była demonstracja, jak niewiele potrzeba by przyczynić się do poprawy przyszłości naszej planety.Zapraszamy do obejrzenia filmu, który w pigułce przybliży wszystko co udało nam się zrealizować!

Dzieci i ryby chcą mieć głos - projekt Zwolnieni z Teorii

Dzieci i ryby chcą mieć głos to projekt, które twórcy chcą odkryć co sprawia, że uczniowie są tak radośni pierwszego dnia wakacji, a tak bardzo smucą się 1 września? Ich zdanie to poprawienie jakości ,,szkolnego życia". Więcej o projekcie dowiecie się z filmu.

QUIZ. Tymi autami jeździł prawie każdy z nas!

Pytanie 1 z 11
Kiedy zadebiutował Volkswagen Passat B5?