Nie żyje spadochroniarz

i

Autor: Eska Elbląg Nie żyje spadochroniarz

wypadek

Zginął 64-letni spadochroniarz. Spadł tuż przy bloku przy Sadowej

Spadochroniarz spadł przed budynkiem wielorodzinnym i mimo reanimacji zmarł - poinformował w sobotę rzecznik warmińsko-mazurskiej strazy pożarnej st. kpt. Grzegorz Różański. 64-latek spadł do ogródka przy bloku przy ul. Sadowej w Elblągu. Na miejsce przyjechał przedstawiciel organizatora skoków.

Elbląg: Nie żyje spadochroniarz

Jak podała straż pożarna, w sobotę przed godz. 16 64-letni spadochroniarz spadł przed budynkiem wielorodzinnym przy ulicy Sadowej w Elblągu. Według służb, czasza spadochronu była otwarta.

W momencie dojazdu strażaków na miejsce, policjanci prowadzili już reanimację mężczyzny. Mimo akcji reanimacyjnej, także przez przybyłych na miejsce ratowników medycznych, mężczyzny nie udało się uratować. O wypadku powiadomiono Komisję Badania Wypadków Lotniczych. Na miejsce przyjechał przedstawiciel organizatora skoków.

Desant spadochroniarzy na poligonie drawskim
Źródło: W Elblągu zginął 64-letni spadochroniarz. Spadł tuż przy bloku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE