piknik

i

Autor: Pixibay

Eksperymenty, kawiarenka i pokazy nurkowania, czyli piknik w EPT

2023-09-08 11:23

Marzysz o fascynującej podróży po tajemnicach nauki i technologii? Zapraszamy na dzień pełen zabawy i nauki podczas naszego V Rodzinnego Pikniku Nauki i Techniki, który odbędzie się w sobotę 9 września 2023 r. w godz. 11-16 na terenie Elbląskiego Parku Technologicznego, ul. Sulimy 1.

Wydarzenie będzie doskonałą okazją do spędzenia aktywnego i ciekawego czasu w gronie rodziny. Czekają na Was atrakcje, które z pewnością rozbudzą Waszą ciekawość i zagwarantują mnóstwo niezapomnianych chwil.

Przygotowaliśmy dla Was:

- interaktywne stoiska edukacyjne dla całych rodzin,

- eksperymenty chemiczne, które oczarują wszystkich,

- warsztaty programowania,

- pokazy nurkowania,

- nowości technologiczne z branży motoryzacyjnej,

- warsztaty ekologiczne,

- pokazy służb mundurowych,

- animacje dla dzieci i młodzieży,

- strefę gastronomiczną z pysznym jedzeniem i napojami,

...i wiele, wiele więcej!

Tego dnia ZKM zorganizuje dodatkowy autobus miejski (obowiązują bilety i karty miejskie). Specjalny piknikowy autobus rozpocznie swoją trasę na Placu Słowiańskim o 10:40 i będzie kursował do EPT i z powrotem.

Nie może Was zabraknąć na V Rodzinnym Pikniku Nauki i Techniki, który z pewnością dostarczy niezapomnianych chwil oraz zainspiruje do dalszej przygody z nauką i techniką!

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!

Justyna Steczkowska marzy, by wrócić na Eurowizję! Szczere wyznanie gwiazdy
Sonda
Używasz octu do mycia armatury?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE