Zmiana organizacji ruchu na Bema w Elblągu

i

Autor: Urząd Miejski w Elblągu Zmiana organizacji ruchu na Bema w Elblągu

Dwa tygodnie utrudnień. Prace remontowe na Bema w Elblągu

2021-08-10 10:56

Do 23 sierpnia potrwa remont kanalizacji sanitarnej w ciągu ulicy Bema - na odcinku od skrzyżowania z ulicą Żeromskiego do skrzyżowania z ulicą Komeńskiego. Kierowców czekają zmiany w obowiązującej organizacji ruchu drogowego.

Na wyżej wymienionym odcinku ulicy Bema ruch będzie się odbywał tylko w jednym kierunku w stronę ulicy Łęczyckiej. W przeciwnym kierunku będą wyznaczone objazdy. Objazd po północnej stronie ulicy Bema będzie się odbywał ulicami: Saperów, 13 Pułku Przeciwlotniczego - ulica ta pozostanie jednokierunkową, ale zmieni się kierunek jazdy, ruch będzie się odbywał w kierunku ulicy Kościuszki, Kościuszki, Wspólną, Sienkiewicza i Orzeszkowej. Możliwy będzie również objazd ulicami: Komeńskiego, Kochanowskiego Wojska Polskiego i Mickiewicza.

W okresie prowadzenia robót sygnalizacje świetlne na skrzyżowaniach ulicy Bema z ulicą Żeromskiego i ulicą Saperów zostaną wyłączone.

Zakończenie robót planowane jest na 23.08.2021r. Prosimy kierowców o zapoznanie się z trasami objazdu pokazanymi na załączonym schemacie, przestrzeganie obowiązującego oznakowania i zachowanie ostrożności.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

ESKA Summer City - szlakiem katowickich murali

Te znaki drogowe spotykasz najrzadziej. Znasz je wszystkie? [QUIZ]

Pytanie 1 z 11
Poniższy znak ostrzega o:
Te znaki drogowe spotykasz najrzadziej. Znasz je wszystkie? [QUIZ]