Zapowiedź finału Wojewódzkiego Pucharu Polski

i

Autor: Concordia Elbląg Zapowiedź finału Wojewódzkiego Pucharu Polski

Dopinguj Concordię. Klub organizuje bezpłatny wyjazd dla kibiców na finał WPP w Ostródzie

2021-06-22 16:10

Podobnie jak w poprzednich latach, klub organizuje bezpłatny wyjazd autokarowy dla wszystkich sympatyków Concordii na mecz finału Wojewódzkiego Pucharu Polski w Ostródzie. Spotkanie, w którym pomarańczowo-czarni zmierzą się z Olimpią Olsztynek rozpocznie się w sobotę (26 czerwca) o godz. 17:00. Zbiórka chętnych na wyjazd o godzinie 15:00 na stadionie przy ul. Krakusa.

Dla Concordii będzie to trzeci w historii klubu finał Wojewódzkiego Pucharu Polski. Po raz pierwszy Słonikom udało się dojść do wielkiego finału w 2017 roku, gdy w Biskupcu niestety ulegliśmy Sokołowi Ostróda 1:3. Dwa lata temu, w 2019 roku pomarańczowo-czarni sięgnęli po to trofeum pokonując w Nowym Mieście Lubawskim Znicz Biała Piska 5:2. Teraz elblążanie staną przed okazją zdobycia drugiego pucharu, który oznaczałby dla nich szansę gry na centralnym szczeblu Pucharu Polski, być może z drużyną z Ekstraklasy. W każdym z dwóch poprzednich finałów MMKS Concordia organizował wyjazd dla swoich kibiców. Tak będzie i teraz. Na sobotni mecz, który rozpocznie się o godz. 17 w Ostródzie naszych sympatyków dowiozą autokary. Zarówno sam przejazd w obie strony, jak i wstęp na mecz dla osób z nami jadących są bezpłatne. Zbiórka osób chętnych na wyjazd w sobotę o godz. 15 na stadionie przy ul. Krakusa (wejście od strony ul. Brzeskiej). Nie są prowadzone wcześniejsze zapisy, stąd prosimy o punktualność.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

6 milionów papierosów ukryte w ciężarówce z burakami
Sonda
Euro 2021 - czy Polska wyjdzie z grupy?