Elblążanki na zgrupowaniu kadry

i

Autor: PZHL Elblążanki na zgrupowaniu kadry

Dobry występ elbląskich hokeistek

2021-04-15 17:16

Zgrupowanie kadry reprezentacji Juniorek U18 w hokeju na lodzie, w którym uczestniczyły dwie elblążanki: Julia Grzelak i Maja Brzezińska zakończyło się dwoma towarzyskimi spotkaniami Polska - Łotwa w Jastrzębiu Zdroju.

Zarówno we wtorek 13 kwietnia jak i w środę 14 kwietnia Polki pokazały swoją mocną przewagę nad Łotyszkami, w obu meczach umieszczając w bramce przeciwniczek po 9 krążków i nie tracąc żadnej bramki. Miło nam jest poinformować, że podczas meczów na listę strzelców wpisała się grająca z numerem 8 Maja Brzezińska (we wtorek bramka w 24 minucie, w środę dwie bramki - w 45 i 51 minucie). Julia Grzelak grająca z numerem 23 bardzo dobrze zaprezentowała się na obronie. Mamy nadzieję, że wspaniała dyspozycja elblążanek będzie skutkowała powołaniem ich na przyszłoroczne mistrzostwa świata w hokeju na lodzie juniorek (w tym roku ze względu na pandemię zostały odwołane).

Dziś hokeista z Elbląga - Oliwier Kurnicki - będzie miał okazję wykazać się swoimi umiejętnościami podczas rozpoczynającego się Turnieju Czterech Narodów w St. Polten w Austrii, gdzie reprezentacja Polski Juniorów U18 zmierzy się ze Słowenią (15.04), Węgrami (16.04) i Austrią (17.04). Trzymamy kciuki.Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Turniej hokeja w Skarżysku-Kamiennej

Najpiękniejsze zabytki Europy. Gdzie to jest?

Pytanie 1 z 10
Gdzie mieści się Partenon?
Zdjęcie