światełka

i

Autor: UM Elbląg

Do Elbląga dotarło Betlejemskie Światło Pokoju. Czeka na mieszkańców w Ratuszu

2022-12-23 11:07

Tradycyjnie już elbląscy harcerze przekazali ogień zapalony w Grocie Narodzenia Chrystusa w Betlejem Prezydentowi Elbląga Witoldowi Wróblewskiemu.

- To symbol miłości, zrozumienia ludzi i narodów. Bardzo serdecznie dziękuję naszym harcerzom za podtrzymanie tej pięknej tradycji przekazania Betlejemskiego Światła mieszkańcom naszego miasta - mówił Prezydent odbierając Światło.

W tym roku Betlejemskie Światło Pokoju przekazywane jest pod hasłem "Światło dla ciebie". To płomień dla każdego z nas. Przesłaniem jest dzielenie sięnim i przekazywanie tego Światła kolejnym osobom. Dlatego serdecznie zapraszamy elblążan, którzy chcieliby odpalić je w swoich domach podczas Świąt. Po Betlejemskie Światło Pokoju można przyjść z własnym lampionem do Ratusza Staromiejskiego, ul. Stary Rynek 25 - dziś do godz. 18.00 oraz jutro (Wigilia) do godz. 13.00.

Krzysztof Jackowski mówi o polityce w Polsce w roku 2023 roku
Sonda
Czy masz niebezpieczną pracę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE