Tor łyżwiarski Kalbar w Elblągu

i

Autor: Miejski Ośrodek Sportru i Rekreacji w Elblągu Tor łyżwiarski Kalbar w Elblągu

Darmowe ślizgawki na Torze Kalbar. Ostatnie dni

2021-12-29 11:38

W przerwie między Świętami a Sylwestrem można skorzystać z bezpłatnych wejść na wszystkie ogólnodostępne ślizgawki organizowane na Torze Łyżwiarskim Kalbar. Warto więc skorzystać z tej formy aktywności na świeżym powietrzu.

Specjalnie z myślą o dzieciach i młodzieży, którzy mają świąteczno-noworoczną przerwę od zajęć szkolnych, na Torze Łyżwiarskim Kalbar organizowane są dodatkowe ślizgawki. Do czwartku (30 grudnia) półtoragodzinne sesje rozpoczynają się o godzinach: 10.00, 12.00 oraz 18.30. Co ważne, zgodnie z decyzją Prezydenta Elbląga Witolda Wróblewskiego, ze wszystkich tych ślizgawek każdy może skorzystać bezpłatnie. Warto zatem zaplanować różnego rodzaju aktywności, aby nie spędzać zbyt wielu godzin przed szklanym ekranem. Szczególnie aktywności i ruch na świeżym powietrzu są bardzo ważne.

Osoby, które nie posiadają własnych łyżew, mogą skorzystać z wypożyczalni łyżew (8 zł za parę), która funkcjonuje na terenie Toru Kalbar i dysponuje łyżwami zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

Przypominamy, że w Sylwestra i Nowy Rok Tor Kalbar będzie nieczynny. Od niedzieli, 2 stycznia, ślizgawki będą odbywały się zgodnie z dotychczasowym harmonogramem.

Szampan i jego musujący kuzyni – co warto o nich wiedzieć?