Utrudnienia na Kochanowskiego

i

Autor: Pixabay Utrudnienia na Kochanowskiego

Ciężki sprzęt wjeżdża na Kochanowskiego. Będą utrudnienia w ruchu

2020-10-30 12:01

Na początku listopada planowane są roboty związane z układaniem nowej nawierzchni na ul. Kochanowskiego w Elblągu. Prace prowadzone będą na odcinku od ul. Żeromskiego do ul. Komeńskiego.

Departament Zarząd Dróg UM informuje, że od 2 do 4 listopada br. planowane są roboty drogowe polegające na frezowaniu i układaniu nowej nawierzchni bitumicznej na ul. Kochanowskiego w Elblągu. W związku z powyższym możliwe są utrudnienia w ruchu drogowym w tym rejonie. Prace drogowe będą odbywać się według harmonogramu:

02.11. – frezowanie nawierzchni jezdni – ruch wahadłowy, możliwość przejazdu w dwóch kierunkach,

03.11. – regulacja urządzeń, krawężnika – ruch wahadłowy, możliwość przejazdu w dwóch kierunkach,

04.11. – układanie masy bitumicznej, ruchu jednokierunkowy od strony ronda przy ul. Żeromskiego w kierunku ul. Komeńskiego.

Na czas robót wprowadzone zostanie nowe oznakowanie i czasowa organizacja ruchu. Prace odbywają się na zlecenie i koszt inwestora budowy obiektu handlowego przy ul. Kochanowskiego.

Próbował połączyć się z duchami nazistów
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE