wycieczka

i

Autor: MOSIR Elbląg

Chwycą za wiosła, czyli druga wycieczka po rzece Elbląg

2022-07-13 12:32

W najbliższą niedzielę (17 lipca), po raz drugi w tegoroczne lato, zwiedzimy nasze miasto z perspektywy płynącej rzeki. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w wycieczce kajakowej po rzece Elbląg, którą poprowadzi przewodnik z elbląskiego oddziału PTTK.

Nasz pomysł na aktywnie spędzony czas, to wycieczka kajakiem po nieznanych rejonach rzeki Elbląg. Będzie to już druga tego typu podróż organizowana w ramach programu Wakacje z MOSiR-em, a do końca lata zaprosimy jeszcze na dwie następne. Dodatkowego uroku tym wydarzeniom nadaje fakt, że za każdym razem poznajemy nowe zakątki oraz ciekawostki na temat napotkanych miejsc.

Z uwagi na trwające tego dnia zawody Garmin Iron Trhiatlon, wycieczkę rozpoczniemy o godzinie 16:00 z przystani kajakowej przy ul. Radomskiej. Podczas wycieczki każdy z uczestników jest zobowiązany do przebywania cały czas w kamizelce asekuracyjnej, nałożonej i zapiętej na sobie. Prosimy pamiętać o nakryciu głowy, kremie przeciwsłonecznym, piciu i ewentualnie jedzeniu. Do wiosłowania mogą także przydać się krótkie rękawiczki na dłonie.

Do udziału w wycieczce organizatorzy zapraszają osoby dorosłe, zaś osoby małoletnie mogą wziąć udział WYŁĄCZNIE pod opieką swoich rodziców lub opiekunów prawnych. Czas trwania imprezy to około 3-4 godziny. Udział w wycieczce jest bezpłatny, jednak obowiązują zapisy, gdyż limit miejsc jest ograniczony.

MOSiR

MAM RODZINĘ w ROSJI. Dla mnie już UMARŁA. l UkrALINA
Sonda
Kupujesz kurki, czy zbierasz?