wybijał szyby

i

Autor: KMP ELBLĄG

Bez powodu wybijał szyby w samochodach na Sadowej i Słowackiego

2022-02-08 10:58

Kara nawet 5 lat pozbawienia wolności grozi 33-latkowi, który powybijał szyby w trzech samochodach, zniszczył elewację budynku i drzwi. Wszystko to miało miejsce w Elblągu. Jak tłumaczył był pijany i nie wie dlaczego to zrobił. Zatrzymany mężczyzna miał 1,5 promila alkoholu w organizmie. Starty jakich dokonał to ponad 10 tys zł.

Zdarzenie miało miejsce w nocy z piątku na sobotę (4/5 lutego 2022 r.). Około 1:00 w nocy ulicami Sadową i Słowackiego w Elblągu 33-latek wracał pijany od kolegi. Znalezionym kijem zaczął okładać napotkane na drodze samochody. Wybił szyby w toyocie, mazdzie i fordzie. Dodatkowo kawałkiem płyty chodnikowej uszkodził drzwi budynku przy ul Słowackiego i uszkodził elewację. Policjantów zaalarmował mieszkaniec ulicy. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę i przewieźli do policyjnego aresztu. Okazało się, że był już wcześniej karany, między innymi za włamania i przestępstwa narkotykowe, przebywał w areszcie śledczy. Za niszczenie mienia odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolność.

Śmierć nastolatka na treningu
Sonda
Czy Polscy europosłowie powinni oddać swoją część wypłaty na Polski Ład?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE