koncert

i

Autor: Stowarzyszenie Kulturalne "Co jest?"

Beatlesi na jazzowo nad rzeką Elbląg już w piątek!

2023-07-26 10:25

Spacer nad rzekę Elbląg można połączyć z emocjami kulturalnymi. W piątek na Przystani Grupy Wodnej posłuchamy muzyki słynnej czwórki z Liverpool w jazzowych aranżacjach grupy Imienowski Jazz Set, a w sobotę w Kiosku wernisaż prac plastycznych i koncert trójmiejskiej grupy Jazxing.

Propozycje kolejnych plenerowych kulturalnych aktywności wakacyjnych serwuje Stowarzyszenie Kulturalne Co Jest? Tym razem łączymy super widok na elbląską starówkę od strony rzeki z przyjemnością obcowania ze sztuką dźwiękową i plastyczną.W piątek i sobotę zapraszamy na taras widokowy na Przystani Grupy Wodnej oraz do mini galerii nazywanej Kioskiem Kultury:

Piątek 28 lipca 2023 godz. 19:00koncert Jazz Beatles | Imienowski Jazz SetWstęp wolny

Usłyszycie cały przekrój utworów skomponowanych przez członków grupy The Beatles: Can't Buy Me Love, Hey Jude, Get Back, Let It Be, Michelle, Yesterday, Come Together i wiele innych znanych Wam przebojów. Utwory z różnych płyt zostaną zaprezentowane w zupełnie innej, niecodziennej, a czasem nieoczekiwanej perspektywie, w jazzowej interpretacji.Zagra dla Państwa "Imienowski Jazz Set" w składzie:Bartosz Krzywda - instrumenty klawiszoweMichał Lasota - perkusjaTomasz Imienowski - gitara basowa

Grób Patryka P. sprawcy wypadku na Moście Dębnickim 5 dni po pogrzebie
Sonda
Jakich samolotów potrzebuje dziś najbardziej Polska?