CSE Elbląg

i

Autor: CSE Elbląg

Balonowe ZOO, pokazy i konkursy, czyli Dzień Otwarty w elbląskim Światowidzie

2023-09-11 10:27

Czy w Światowidzie wykonasz własne naczynie ceramiczne? Czy nauczysz się tańczyć, a może zapiszesz dziecko do sekcji wokalnej? Jakie premiery kinowe zobaczysz tej jesieni? Na te i wiele innych pytań odpowiemy podczas Dnia Otwartego w Światowidzie. Pokażemy wam cały wachlarz naszych możliwości!

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu zaprasza do wspólnej zabawy.

Chcemy, aby jak najwięcej mieszkańców Elbląga, regionu i województwa korzystało z naszych propozycji, a tych mamy przecież bardzo dużo – mówi Antoni Czyżyk, dyrektor Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu. Dlatego bardzo serdecznie zapraszam na nasz dzień otwarty. Mamy nadzieję, że odwiedzający znajdą coś dla siebie w naszym Kulturalnym Kalejdoskopie i będą rozwijać swoje pasje w Światowidzie.

Program Kulturalnego Kalejdoskopu, czyli Dnia Otwartego w Światowidzie:

- zabawy z VR i AR- animacje dla dzieci i warsztaty artystyczne- konkursy z nagrodami- balonowe ZOO- malowanie twarzy i brokatowe tatuaże- pokazy i warsztaty taneczne Centrum Tańca „Promyk”- zwiedzanie Kina Światowid - warsztaty animacji poklatkowej- pokaz filmów zrealizowanych w ramach „Zbuntowanego kina”

Dzień Otwarty Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu dostarczy odwiedzającym wielu atrakcji i zapewni miłe spędzenie czasu. Zapraszamy 16 września na hol główny CSE „Światowid” w Elblągu w godz. 15:00-19:00 do zapoznania się z naszą nową, jesienną ofertą.

R. CZARNECKI: CZĘŚĆ ŚRODKÓW Z KPO ZWOLNIĄ W TYM ROKU
Sonda
Czy śledzisz sytuację na polsko-białoruskiej granicy?