WOŚP

i

Autor: Łukasz Widziszowski

WOŚP czeka na wolontariuszy. W Elblągu będzie ich 450

2021-12-16 12:31

Jak co roku w styczniową niedzielę na ulice (również w Elblągu) wyjdą wolontariusze, którzy będą kwestować na rzecz Fundacji WOŚP. Wolontariuszem może zostać każdy, liczą się chęci i zaangażowanie.

Wolontariuszem można na dwa sposoby:

Rekrutacja online - wolontariusz ma możliwość zgłoszenia się za pomocą strony iwolontariusz.wosp.org.pl i samodzielnego uzupełnienia formularza zgłoszeniowego. Osoby niepełnoletnie powinny poprosić opiekuna (rodzica) o pomoc i założenie konta opiekuna wolontariusza. Uwaga! Po wysłaniu zgłoszenia Sztab skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia danych, które zostały wpisane do formularza.

Rekrutacja osobista – w Regionalnym Centrum Wolontariatu w Elblągu przy ul. Zw. Jaszczurczego 17/26 od poniedziałku do piątku w godz.: 9-16. Ewentualnie jest możliwość umówienia się w innym czasie – wystarczy zadzwonić na nr tel. 600 384 230.  Rekrutacja osobista to standardowa, dotychczasowa forma - wolontariusz kontaktuje się ze sztabem i udaje się na spotkanie ze wszystkimi niezbędnymi danymi i swoim zdjęciem. Prosilibyśmy, żeby ze względów epidemiologicznych prosić wszystkich rodziców dzieci i młodzieży o to, aby zostali tego dnia opiekunami swoich podopiecznych.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy łączy wszystkich ludzi dobrej woli. Kluczowymi osobami w trakcie Wielkiego Finału są kwestujący Wolontariusze. Zachęcamy, by w ten sposób przyczynić się do ostatecznego wyniku elbląskiej zbiórki.

Pustki przed meczem Legia-Zagłębie. Kibice odwrócili się od klubu?
Sonda
COVID-19 zbiera śmiertelne żniwo. Czy to skłoniło Cię do zaszczepienia się?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE