WOŚP

i

Autor: Łukasz Widziszowski

WOŚP czeka na wolontariuszy. W Elblągu będzie ich 450

2021-12-16 12:31

Jak co roku w styczniową niedzielę na ulice (również w Elblągu) wyjdą wolontariusze, którzy będą kwestować na rzecz Fundacji WOŚP. Wolontariuszem może zostać każdy, liczą się chęci i zaangażowanie.

Wolontariuszem można na dwa sposoby:

Rekrutacja online - wolontariusz ma możliwość zgłoszenia się za pomocą strony iwolontariusz.wosp.org.pl i samodzielnego uzupełnienia formularza zgłoszeniowego. Osoby niepełnoletnie powinny poprosić opiekuna (rodzica) o pomoc i założenie konta opiekuna wolontariusza. Uwaga! Po wysłaniu zgłoszenia Sztab skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia danych, które zostały wpisane do formularza.

Rekrutacja osobista – w Regionalnym Centrum Wolontariatu w Elblągu przy ul. Zw. Jaszczurczego 17/26 od poniedziałku do piątku w godz.: 9-16. Ewentualnie jest możliwość umówienia się w innym czasie – wystarczy zadzwonić na nr tel. 600 384 230.  Rekrutacja osobista to standardowa, dotychczasowa forma - wolontariusz kontaktuje się ze sztabem i udaje się na spotkanie ze wszystkimi niezbędnymi danymi i swoim zdjęciem. Prosilibyśmy, żeby ze względów epidemiologicznych prosić wszystkich rodziców dzieci i młodzieży o to, aby zostali tego dnia opiekunami swoich podopiecznych.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy łączy wszystkich ludzi dobrej woli. Kluczowymi osobami w trakcie Wielkiego Finału są kwestujący Wolontariusze. Zachęcamy, by w ten sposób przyczynić się do ostatecznego wyniku elbląskiej zbiórki.

Pustki przed meczem Legia-Zagłębie. Kibice odwrócili się od klubu?
Sonda
COVID-19 zbiera śmiertelne żniwo. Czy to skłoniło Cię do zaszczepienia się?