Elbląscy wolontariusze

i

Autor: Regionale Centrum Wolontariatu w Elblągu Elbląscy wolontariusze

Szukają ludzi o wielkich sercach

2022-02-03 15:09

Regionalne Centrum Wolontariatu w Elblągu zachęca osoby zainteresowane niesieniem bezinteresownej pomocy potrzebującym do kontaktu. Zostań wolontariuszem już dziś.

Regionalne Centrum Wolontariatu w Elblągu jest stowarzyszeniem zajmującym się organizowaniem i promocją wolontariatu na terenie miasta Elbląga jak i całego województwa warmińsko-mazurskiego. Współpracuje z wieloma organizacjami i instytucjami publicznymi na terenie Elbląga, województwa warmińsko-mazurskiego i całej Polski. W swoich działaniach pozyskujemy wolontariuszy stałych i akcyjnych, którzy następnie podejmują pracę na rzecz instytucji, organizacji i indywidualnych osób potrzebujących pomocy. Od 20 lat prowadzi szkolenia dla instytucji i organizacji z zakresu zarządzania pracą wolontariuszy, a także szkolenia dla wolontariuszy. Prowadzi spotkania z młodzieżą; uczniami i studentami - w szkołach, uczelniach aby poszerzyć wiedzę na temat wolontariatu.

Centrum zaprasza wszystkich do biura znajdującego się przy ul. Związku Jaszczurczego 17 pok. 26, do kontaktu telefonicznego: 55 235 18 85 lub mailowego: wolontariat@centrumelblag.pl

Olsztyn. Złodzieje w domu handlowym. Policja szuka tych mężczyzn