mecz

i

Autor: UM Elbląg

Siatkarskie emocje w Elblągu już w piątek

2021-08-31 11:47

Każda z ekip jest rozpoznawalną marką na siatkarskiej mapie Polski. Trefl Gdańsk bardzo dobrze poczynał sobie w poprzednim sezonie Plus Ligi, natomiast w kolejnej sezonie drużyna z Trójmiasta mierzy w górną część tabeli. Wizytówką tego zespołu jest nie tylko Mariusz Wlazły, ale i trener Michał Winiarski. Indykpol AZS Olsztyn zaś jest klubem, który może pochwalić się wieloma utalentowanymi graczami, reprezentantami swoich krajów czy uczestnikami niedawnych igrzysk olimpijskich w Tokio. Na boisku będzie więc kogo oglądać.

Warto dodać, że wizyta gdańskiego Trefla wpisuje się w wieloletnią i owocną współpracę Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Elblągu z tą rozpoznawalną marką. W ramach kolejnych odwiedzin tego klubu w naszym mieście odbędzie się pokazowa „Lekcja z mistrzem”. Będą to wyjątkowe zajęcia treningowe dla dzieci z elbląskich szkół, które poprowadzi nie kto inny, jak mistrz świata - Michał Winiarski wraz z innymi trenerami i zawodnikami z obu klubów. Szykuje się nie lada gratka dla najmłodszych adeptów tej dyscypliny, którzy będą mogli uczyć się jej podstaw od najlepszych.

Długoletnia współpraca z Treflem Gdańsk ma solidne fundamenty. W 2015 roku w elbląskiej hali po raz pierwszy wystąpiła gdańska ekipa, pokonując w 1/8 finału Pucharu Polski zespół BBTS-u Bielsko-Biała 3:2. Trefl pokazał się miejscowej publiczności również podczas rozgrywanych w Elblągu dwóch edycji Turnieju Czterech Trenerów oraz pojedynków w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce.

Pierwsze starcie Trefla z Indykpolem odbędzie się w piątek, 3 września, o godzinie 18:00, natomiast rewanż rozpocznie się w sobotę, 4 września, o godzinie 12:30.

Tunel pod Ursynowem gotowy ale wciąż nie oddany. Gigantyczne opóźnienie!

Gwara policyjna. Czy dogadałbyś się z policją? Sprawdź!

Pytanie 1 z 14
"Czekolada" w slangu policyjnym to: