Akcja strażaków w miejscowości Jezioro, gm. Markusy

i

Autor: OSP Krzewsk Akcja strażaków w miejscowości Jezioro, gm. Markusy

Samochód w wodzie. Akcja strażaków w Jeziorze

2021-04-19 6:10

W niedzielę (18.04) strażacy otrzymali zgłoszenie o samochodzie, który znajduje się w wodach rzeki Tyna, płynącej przez miejscowość Jezioro w gminie Markusy. Na miejscu pracowało osiem zastępów strażaków z Markus, Krzewska i Elbląga.

Zgłoszenie wyglądało niezwykle poważnie - informacja mówiła o samochodzie zanurzonym w wodzie, tuż przy zabytkowym moście. Do działań udaliśmy się lekkim samochodem ratownictwa technicznego Lublin 3 wraz z łodzią hybrydową - relacjonują strażacy z OSP Krzewsk. - Druhowie z Markus przeszukali pojazd pod kątem osób poszkodowanych, których na szczęście nie stwierdzono. My w tym czasie przeczesywaliśmy linię brzegową przy użyciu łodzi - również pod kątem ewentualnych ofiar znajdujących się poza pojazdem.

Akcja strażaków w miejscowości Jezioro, gm. Markusy

i

Autor: OSP Krzewsk Akcja strażaków w miejscowości Jezioro, gm. Markusy

W czasie prac poszukiwawczych Państwowa Straż Pożarna - przy użyciu wyciągarek - przystąpiła do wydobycia wraku na brzeg - na szczęście nie stwierdzono żadnych osób w pojeździe. Prawdopodobnie kierowcy busa udało się opuścić pojazd przed przybyciem służb ratowniczych. Sprawę wyjaśnia policja.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Tak bardzo spieszył się na randkę, że stracił prawo jazdy