Akcja strażaków w miejscowości Jezioro, gm. Markusy

i

Autor: OSP Krzewsk Akcja strażaków w miejscowości Jezioro, gm. Markusy

Samochód w wodzie. Akcja strażaków w Jeziorze

2021-04-19 6:10

W niedzielę (18.04) strażacy otrzymali zgłoszenie o samochodzie, który znajduje się w wodach rzeki Tyna, płynącej przez miejscowość Jezioro w gminie Markusy. Na miejscu pracowało osiem zastępów strażaków z Markus, Krzewska i Elbląga.

Zgłoszenie wyglądało niezwykle poważnie - informacja mówiła o samochodzie zanurzonym w wodzie, tuż przy zabytkowym moście. Do działań udaliśmy się lekkim samochodem ratownictwa technicznego Lublin 3 wraz z łodzią hybrydową - relacjonują strażacy z OSP Krzewsk. - Druhowie z Markus przeszukali pojazd pod kątem osób poszkodowanych, których na szczęście nie stwierdzono. My w tym czasie przeczesywaliśmy linię brzegową przy użyciu łodzi - również pod kątem ewentualnych ofiar znajdujących się poza pojazdem.

Akcja strażaków w miejscowości Jezioro, gm. Markusy

i

Autor: OSP Krzewsk Akcja strażaków w miejscowości Jezioro, gm. Markusy

W czasie prac poszukiwawczych Państwowa Straż Pożarna - przy użyciu wyciągarek - przystąpiła do wydobycia wraku na brzeg - na szczęście nie stwierdzono żadnych osób w pojeździe. Prawdopodobnie kierowcy busa udało się opuścić pojazd przed przybyciem służb ratowniczych. Sprawę wyjaśnia policja.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Tak bardzo spieszył się na randkę, że stracił prawo jazdy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE