wycieczki rowerowe

i

Autor: MOSIR Elbląg

Podsumowanie miejskich wycieczek w Eblągu

2021-12-14 12:11

Tegoroczne edycje Miejskich Wycieczek Rowerowych (MWR) już za nami. Teraz nadszedł czas na rozstrzygnięcie konkursu „Najbardziej aktywny uczestnik MWR”, które odbędzie się w Hali Sportowo-Widowiskowej MOSiR przy al. Grunwaldzkiej 135 w piątek 17 grudnia o godzinie 18:00.

Idea konkursu polegała na zbieraniu okolicznościowych stempli w książeczkach turystyki kolarskiej PTTK. Stemple były dowodem udziału w poszczególnych wycieczkach. Aby brać udział w konkursie takich stempli trzeba było zdobyć co najmniej 7 na ogólną liczbę 10 Miejskich Wycieczek Rowerowych zorganizowanych w roku 2021. I teraz zapraszamy posiadaczy i posiadaczki co najmniej 7 takich pieczęci na wielki finał konkursu.

W przypadku takiej samej liczby pieczęci u dwóch lub więcej uczestników trzeba będzie odpowiedzieć na pytanie konkursowe, gdzie najciekawszą odpowiedź oceni jury w składzie Adam Wadecki – właściciel Salon-Serwis Rowerowy Wadecki, Leszek Marcinkowski - prezes PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej, Jerzy Jarzyło – przedstawiciel Gminy Elbląg oraz Marek Kamm - MOSiR.

Nagrodą główną w konkursie jest rower Folta, ufundowany przez Salon-Serwis Rowerowy Wadecki Rowery. Nagrody dodatkowe w postaci akcesoriów rowerowych ufundowane są przez: Urząd Gminy w Elblągu, PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej, Salon-Serwis Rowerowy Wadecki, MOSiR w Elblągu.

Zapraszamy do Hali Sportowo-Widowiskowej MOSiR przy al.  Grunwaldzkiej 135 w piątek 17 grudnia o godzinie 18:00. Wejście główne od strony parkingu.

Hodowali jenota Yuna na futro, gdy zachorował wyrzucono go
Sonda
Co myślisz o wypraszaniu za niewłaściwy ubiór?