Nowy samochód dla policji w Pasłęku

i

Autor: Komenda Miejska Policji w Elblągu Nowy samochód dla policji w Pasłęku

Nowy radiowóz dla pasłęckiej drogówki. Inny pojawił się także w Elblągu

2021-11-12 14:04

Przed budynkiem Komisariatu Policji w Pasłęku przekazano dziś na ręce insp. Roberta Muraszko Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu kluczyki do nowej hybrydowej toyoty. To już drugie takie auto zasilające elbląski garnizon. Nowy radiowóz trafił do Komisariatu Policji w Pasłęku.

Nowym radiowozem jest ekologiczna toyota corollla, która dodatkowo jest autem hybrydowym. Zakup auta sfinansowano w połowie z Funduszu Wsparcia Policji, na który złożyły się środki ze Starostwa Powiatowego w Elblągu oraz Gminy Pasłęk a w połowie z funduszy Komendy Głównej Policji. Łącznie była to kwota 110 tysięcy złotych. Symbolicznego przekazania kluczyków dokonali Wiesław Śniecikowski Burmistrz Pasłęka oraz w imieniu Macieja Romanowskiego Starosty Elbląskiego, Stanisław Sołowiej Główny Specjalista ds. Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Ludności Starostwa Powiatowego w Elblągu.

To druga hybryda przekazana w tym roku Komendzie Miejskiej Policji w Elblągu. Pierwsze takie auto trafiło na początku tygodnia do policjantów Wydziału Ruchu Drogowego. Tu, dodatkowo, także trafił nowoczesny alkomat.

Nowy samochód dla policji w Elblągu

i

Autor: Komenda Miejska Policji w Elblągu Nowy samochód dla policji w Elblągu
Pociąg wolności pojechał z Nowego Sącza do Chabówki