Rozgrywki Awangarda Volley Ligi w Elblągu

i

Autor: Miejski Ośrodek Sportru i Rekreacji w Elblągu Rozgrywki Awangarda Volley Ligi w Elblągu

Liderem ZNP. Podsumowanie siatkarskiej ligi MOSiR

2022-02-01 13:46

Awangarda Volley Liga weszła w 2022 rok. Sympatycy siatkówki rozegrali wszystkie swoje spotkania w sezonie zasadniczym amatorskich rozgrywek Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Elblągu, a kolejna faza zbliża się wielkimi krokami. Miejsce w tabeli decyduje, która z ekip będzie miała teoretycznie łatwiejszego rywala w fazie pucharowej.

Na szczycie klasyfikacji znajduje się kilka zespołów, które wydają się faworytami do podziału medali. Jednak w siatkówce mogą czasem pojawić się niespodzianki, zwłaszcza gdy o awansie rozstrzygnie konkretny bezpośredni pojedynek. To sprawia, że na boiskach w Hali Sportowo-Widowiskowej przy ul. Grunwaldzkiej będzie mnóstwo emocji.

Najlepszym zespołem tej fazy jest ZNP Elbląg. Ekipa doświadczonych zawodników wygrała wszystkie pojedynki. Tę pozycję zapewniła sobie ogrywając Sport SPA Team 2:1 po wyrównanym spotkaniu. A tuż za plecami lidera znajduje się, mający ogromny apetyt na złoto, zespół LOGBAR IKS Atak Elbląg. Najciekawsze starcia odbędą się już wkrótce. Etap pucharowy rozpocznie się od ćwierćfinałów, w których dwumecz zadecyduje o awansie do kolejnej rundy. Zawody odbędą się po feriach zimowych na boiskach w Hali Sportowo-Widowiskowej przy ul. Grunwaldzkiej w Elblągu.

Strajk pracowników fabryki autobusów Solaris w Bolechowie.