Złapany na gorącym uczynku

i

Autor: Komenda Miejska Policji w Elblągu Złapany na gorącym uczynku

Kierujący z ciężką nogą na gazie. Posypały się mandaty

2022-05-10 14:34

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli dwóch kierujących, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym. Jeden z nich jechał 105 km/h w miejscu, gdzie jest ograniczenie jedynie do 50 km/h.

Kontrole miały miejsce w podelbląskiej miejscowości Balewo. Na załączonym do materiału nagraniu z policyjnego wideorejestratora widać osobowe audi, które rozpędza się do prędkości 105 km/h. Po zatrzymaniu samochodu do kontroli okazało się, że za kierownicą siedział 34-latek. Mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 1500 złotych. Zatrzymano mu także prawo jazdy na 3 miesiące. Chwilę wcześniej praktycznie w tym samym miejscu policjanci zatrzymali 53-latka, który kierował oplem zafirą i jechał z prędkością 102 km/h. Tu spotkanie z funkcjonariuszami zakończyło się na takiej samej karze i również zatrzymaniu prawa jazdy.

„Kule świszczą nam nad głowami”. Wariat strzela do samochodów
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE