kolizja

i

Autor: KMP ELBLĄG

Groźna kolizja na trasie Unii. Policjanci apelują o ostrożność

2022-02-04 11:58

Dostawczy citroen jumper wymusił pierwszeństwo i doprowadził do zderzenia z volkswagenem golfem. Poszkodowana kobieta trafiła do szpitala. Zdarzenie miało miejsce na Trasie Unii Europejskiej w Elblągu. Policjanci apelują o ostrożność.

Do tego zdarzenia doszło w piątek (4.02.) ok godz. 9.00, na skrzyżowaniu ul. Nowodworskiej z Trasą Unii Europejskiej. Jedna osoba trafiła do szpitala. 38-letni mężczyzna kierujący samochodem dostawczym citroen jumper, nie ustąpił pierwszeństwa 39-letniej kobiecie jadącej samochodem volkswagen golf. Doszło do bocznego zderzenia. Poszkodowana z ogólnymi obrażeniami ciała trafiła do szpitala na badania. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Kierowca citroena został ukarany mandatem w wysokości 1 500 zł, a na jego konto wpłynęło 6 punktów karnych. Obydwoje byli trzeźwi.

W styczniu tego roku policjanci odnotowali o 12 procent mniej kolizji, w porównaniu ze styczniem 2021 roku. Niemniej jednak w styczniu zeszłego roku zginęła w wypadkach jedna osoba, w tym roku mamy już trzy ofiary śmiertelne. Policjanci apelują o ostrożność.

Plantacja konopi w Alwerni zlikwidowana. Kilkaset krzewów w rękach policji
Sonda
Czy 12,38 zł to dużo za jednego pączka?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE