kolizja

i

Autor: KMP ELBLĄG

Groźna kolizja na trasie Unii. Policjanci apelują o ostrożność

2022-02-04 11:58

Dostawczy citroen jumper wymusił pierwszeństwo i doprowadził do zderzenia z volkswagenem golfem. Poszkodowana kobieta trafiła do szpitala. Zdarzenie miało miejsce na Trasie Unii Europejskiej w Elblągu. Policjanci apelują o ostrożność.

Do tego zdarzenia doszło w piątek (4.02.) ok godz. 9.00, na skrzyżowaniu ul. Nowodworskiej z Trasą Unii Europejskiej. Jedna osoba trafiła do szpitala. 38-letni mężczyzna kierujący samochodem dostawczym citroen jumper, nie ustąpił pierwszeństwa 39-letniej kobiecie jadącej samochodem volkswagen golf. Doszło do bocznego zderzenia. Poszkodowana z ogólnymi obrażeniami ciała trafiła do szpitala na badania. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Kierowca citroena został ukarany mandatem w wysokości 1 500 zł, a na jego konto wpłynęło 6 punktów karnych. Obydwoje byli trzeźwi.

W styczniu tego roku policjanci odnotowali o 12 procent mniej kolizji, w porównaniu ze styczniem 2021 roku. Niemniej jednak w styczniu zeszłego roku zginęła w wypadkach jedna osoba, w tym roku mamy już trzy ofiary śmiertelne. Policjanci apelują o ostrożność.

Plantacja konopi w Alwerni zlikwidowana. Kilkaset krzewów w rękach policji
Sonda
Czy 12,38 zł to dużo za jednego pączka?