plakat

i

Autor: UM Elbląg

Elblążanie stworzyli najlepszy plakat o przyszłości świata

2022-05-19 8:24

Uczniowie Zespołu Szkół Gospodarczych klasy 3d/G, kierunku technik fotografii i multimediów, Patryk Stolarski i Sebastian Cichowlas, zdobyli pierwsze miejsce w konkursie "Zostań Liderem Eko-Zmian". Organizatorem konkursu dla uczniów szkół średnich północno-wschodniej Polski była Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku.

Konkurs skierowany był do wszystkich sympatyków ekologii, idei zero waste i ochrony przyrody, którym nie jest obojętny los naszej planety. Celem konkursu, poza wspaniałą zabawą, była edukacja i zwiększenie zaangażowania uczniów i nauczycieli szkół ponadpodstawowych w promocję postaw obywatelskich w ekologii.

Młodzi technicy fotografii i multimediów, pod opieką pani Benity Kończak, stworzyli tryptyk z plakatów ukazujących rolę ludzi w tym jak będzie wyglądał w niedalekiej przyszłości nasz Świat.

Myśliwy usłyszał wyrok sądu
Sonda
Czy w związku z wojną na Ukrainie obawiasz się drastycznych podwyżek cen żywności?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE