Teatr im. Aleksandra Sewruka

i

Autor: Krzysztof Jaworski Teatr im. Aleksandra Sewruka

Elbląska scena wznawia działalność. Na początek sztuka na walentynki

2021-02-11 14:30

Teatr im. Aleksandra Sewruka w Elblągu wznawia działalność artystyczną. Pierwszą sztuką prezentowaną na deska dużej sceny będzie komedia „Wszystko o kobietach".

Sztuka Miro Gavrana to splot historii o przyjaźni, macierzyństwie i miłosnych perypetiach bohaterek, które różnią się od siebie nie tylko charakterem, ale także percepcją rzeczywistości i postawą wobec świata. Wszystko o kobietach to wnikliwe spojrzenie na zaskakujące życie kilku kobiet, będących na innych etapach dostrzegania swojej kobiecości. Sentymentalnie… ale przede wszystkim z dużą dawką dobrego humoru. Na scenie ujrzymy trzy aktorki: Teresę Suchodolską, Martę Masłowską i Magdalenę Fennig.

Sztuka “Wszystko o kobietach” zostanie zaprezentowana w walentynkowy wieczór, 14 lutego o godz.17:00. Kolejnymi sztukami wystawianymi w elbląskim teatrze będą, 20 i 21 lutego - Adonis ma gościa, a w ostatni weekend lutego Kaczmarski – 4 pory niepokoju.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

MOK z Nowego Sącza sprzedaje kostiumy teatralne
Sonda
Czy wierzysz, że szczepionki na koronawirusa są bezpieczne?