Teatr im. Aleksandra Sewruka

i

Autor: Krzysztof Jaworski Teatr im. Aleksandra Sewruka

Elbląska scena wznawia działalność. Na początek sztuka na walentynki

2021-02-11 14:30

Teatr im. Aleksandra Sewruka w Elblągu wznawia działalność artystyczną. Pierwszą sztuką prezentowaną na deska dużej sceny będzie komedia „Wszystko o kobietach".

Sztuka Miro Gavrana to splot historii o przyjaźni, macierzyństwie i miłosnych perypetiach bohaterek, które różnią się od siebie nie tylko charakterem, ale także percepcją rzeczywistości i postawą wobec świata. Wszystko o kobietach to wnikliwe spojrzenie na zaskakujące życie kilku kobiet, będących na innych etapach dostrzegania swojej kobiecości. Sentymentalnie… ale przede wszystkim z dużą dawką dobrego humoru. Na scenie ujrzymy trzy aktorki: Teresę Suchodolską, Martę Masłowską i Magdalenę Fennig.

Sztuka “Wszystko o kobietach” zostanie zaprezentowana w walentynkowy wieczór, 14 lutego o godz.17:00. Kolejnymi sztukami wystawianymi w elbląskim teatrze będą, 20 i 21 lutego - Adonis ma gościa, a w ostatni weekend lutego Kaczmarski – 4 pory niepokoju.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

MOK z Nowego Sącza sprzedaje kostiumy teatralne
Sonda
Czy wierzysz, że szczepionki na koronawirusa są bezpieczne?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE