Elbląg. Na czerwonym wjechał na skrzyżowanie. TO BYŁ OGROMNY BŁĄD! Policja publikuje nagranie

i

Autor: KMP Elbląg Elbląg. Na czerwonym wjechał na skrzyżowanie. TO BYŁ OGROMNY BŁĄD! Policja publikuje nagranie

Elbląg. Na czerwonym wjechał na skrzyżowanie. TO BYŁ OGROMNY BŁĄD! Policja publikuje nagranie

2021-12-13 9:58

Policja opublikowała nagranie z niebezpiecznego zdarzenia, które miało miejsce na skrzyżowaniu ulicy Hetmańskiej i al. Tysiąclecia w Elblągu. Kierowca osobowego nissana zignorował czerwone światło, doprowadzając do zderzenia. Badanie narkotesterem wykazało u niego w organizmie środki odurzające.

Do kolizji doszło w miniony piątek (10 grudnia) nad ranem. — Pewien 30-letni mężczyzna kierujący osobowym nissanem wjechał na skrzyżowanie ul. Hetmańskiej i al. Tysiąclecia, gdy sygnał był już czerwony — informuje nadkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu.

Wszystko rozegrało się na oczach policji. Mężczyzna za spowodowanie kolizji został ukarany mandatem w wysokości 500 złotych i 6 punktami karnymi. Dodatkowo zatrzymano mu prawo jazdy. — Badanie narkotesterem wykazało u niego w organizmie środki odurzające. Od mężczyzny pobrano krew do badań. Jeżeli wynik badania się potwierdzi mężczyźnie będą groziły dwa lat pozbawienia wolności za jazdę w stanie nietrzeźwości — dodaje oficer prasowy.

Elbląg. Wjechał na skrzyżowanie na czerwonym

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl