Dolinka tor

i

Autor: MOSIR Elbląg

Dolinka otwarta po przerwie. W weekend będzie działał tor przeszkód

2022-06-24 9:22

Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka powraca po chwilowej przerwie konserwacyjnej. Od razu na początek wszyscy odwiedzający basen będą mogli skorzystać z nowych dwóch dmuchanych torów przeszkód, który pojawią się w ten weekend, od piątku do niedzieli (24-26 czerwca).

Dolinka była nieczynna przez 10 dni w związku z przeprowadzanymi pracami konserwacyjnymi, które zakończyły się w czwartek. Można już więc swobodnie korzystać ze wszystkich dostępnych atrakcji.

Aby urozmaicić ofertę na początek wakacji zapraszamy ponownie do zabawy na dmuchanych torach przeszkód, które będą znajdowały się na basenie sportowym i rekreacyjnym. Będą to nowe place zabaw na wodzie, których jeszcze w Elblągu nie było.

Na basenie sportowym tor będzie przede wszystkim do dyspozycji starszych dzieci, młodzieży i dorosłych. Tor w strefie rekreacyjnej będzie nadawał się idealnie do zabawy dla najmniejszych pływaków. Przy każdym z torów znajdować się będą ratownicy, którzy zadbają o bezpieczeństwo wszystkich osób. Oba tory dostępne będą od piątku do niedzieli, w godzinach 6-22.

Tysiące rolkarzy na ulicach Warszawy. Nightskating na Pradze
Sonda
Czy znasz kogoś, kto nie płaci alimentów?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE