elbląska Pływacka Sztafeta Niepodległości

i

Autor: Miejski Ośrodek Sportru i Rekreacji w Elblągu elbląska Pływacka Sztafeta Niepodległości

Wielkie pływanie. III elbląska Pływacka Sztafeta Niepodległości

2021-11-05 11:46

W czwartek, 11 listopada, o godz. 17 w Krytej Pływalni przy ul. Robotniczej 68 odbędzie się III Pływacka Sztafeta Niepodległości. W poprzednim wydarzeniu pokonano dystans 49 km. Świętujmy, pływajmy i pobijmy rekord.

Uczestnicy III Pływackiej Sztafety Niepodległości będą mieli do pokonania różne dystanse w zależności od umiejętności. Do wyboru będą: 25/50 m (możliwość płynięcia z rodzicem lub z przyborem – deską, makaronem), 100 m (4 długości basenu) – możliwość płynięcia różnymi stylami oraz no limit – pływanie ciągiem w trakcie trwania imprezy.

W sztafecie może wziąć udział każdy, kto utrzymuje się na wodzie i da radę przepłynąć min 25m (jedną długość basenu). Płyniemy stylem dowolnym, można używać przyborów pomocniczych. Nie trzeba być super pływakiem, żeby wystartować w sztafecie.

Każdy uczestnik sztafety otrzyma pamiątkowy dyplom oraz upominek, po przepłynięciu swojego dystansu. Czas trwania sztafety to 4 godziny.

Program imprezy: 17.00 – oficjalne rozpoczęcie imprezy 17.05 – start pierwszego zawodnika 21.00 – zakończenie imprezy.

Na sztafetę zapisujemy się przez formularz KLIKNIJ TU! Zapisy elektroniczne trwają do środy, 10 listopada, a w dniu startu bezpośrednio przed sztafetą w Krytej Pływalni. Zapraszamy całe rodziny. Udział w sztafecie jest bezpłatny.

Organizatorem wydarzenia jest szkoła pływania Maluchy Pływają oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Pierwszy w Lublinie Park Iluminacji
Sonda
Czy rozrywki e-sportowe mogą w przyszłości zastąpić tradycyjny sport?