Jadachy: Wypadek na przejeździe kolejowym. Cztery osoby zakleszczone. Trwa akcja ratunkowa

i

Autor: Canva Jadachy: Wypadek na przejeździe kolejowym. Cztery osoby zakleszczone. Trwa akcja ratunkowa

Tragiczny wypadek w Elblągu. Nie żyje 12-latka. Samochód uderzył w słup elektryczny

2021-11-05 11:37

Tragiczny wypadek samochodowy w Elblągu przy wyjeździe z tego miasta na Węzeł Wschód. Zginęła 12-latka. Kierowca auta, którym jechała, uderzył w słup elektryczny. Pozostali podróżujący autem o własnych siłach wyszli z samochodu. Na miejscu pracują służby.

Do wypadku doszło w piątek (5 listopada) w Elblągu. Oficer prasowy elbląskiej policji Krzysztof Nowacki poinformował PAP, że rodzina obcokrajowców jechała z Gdańska do Warszawy. - Nie wiemy co się stało, że kierowca uderzył w słup elektryczny. Na miejscu pracują służby, od ich ustaleń będzie zależało to, czy kierowca auta zostanie zatrzymany - powiedział Nowacki.

Policjant powiedział PAP, że 12-latka zginęła na miejscu. Dziewczynka jechała z tyłu samochodu. Policja nie ujawnia, czy była przypięta pasami, czy jechała w foteliku - te okoliczności są teraz ustalane.

Pozostałe cztery osoby podróżujące samochodem, który uległ wypadkowi, o własnych siłach wysiadły z auta, nic im się nie stało. Trasa w miejscu wypadku nie jest zablokowana, występują tam utrudnienia w ruchu.

Sedno Sprawy - Paweł Szrot