Piłkarskie i siatkarskie Ligi Amatorów Mosiru Elbląg

i

Autor: Miejski Ośrodek Sportru i Rekreacji w Elblągu Piłkarskie i siatkarskie Ligi Amatorów Mosiru Elbląg

Piłka nożna i siatkówka. Startują ligi amatorskie MOSiR-u

2021-09-13 13:44

Gracie w piłkę nożną lub siatkówkę? Wraz z kolegami i koleżankami chcielibyście posmakować sportowej rywalizacji z innymi i powalczyć o fajne nagrody? Wyślijcie zgłoszenie do jednej z rozpoczynających się amatorskich lig, organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu. Ruszyły zapisy.

W naszym mieście jest wiele osób, które często spotykają się na elbląskich boiskach, aby uprawiać szereg dyscyplin sportowych. Największym zainteresowaniem cieszą się oczywiście gry zespołowe. One wzbudzają największe emocje. W tym sezonie po raz kolejny poznamy najlepsze piłkarskie i siatkarskie ekipy.

Dlaczego warto się zapisać? To znakomita szansa na połączenie przyjemnego z pożytecznym. Można uprawiać ukochaną dyscyplinę i to kilka razy w tygodniu i powalczyć o atrakcyjne medale i puchary, a także nagrody indywidualne. Wszystkie rozgrywki są profesjonalnie zorganizowane, z niezbędnym sprzętem sportowym, natomiast nad przebiegiem zawodów czuwają sędziowie, mający doświadczenie w tych rozgrywkach. Jest to także znakomita forma aktywności na świeżym powietrzu oraz w hali.

Aby zapisać swoją drużynę w XI edycji Piłkarskiej Elbląskiej Lidze Amatorów HYDROBUD, należy przesłać zgłoszenie które jest dostępne tutaj, podając w nim nazwę zespołu i dane kontaktowe do przedstawiciela. W przypadku XV edycji Awangarda Volley Ligi obowiązują identyczne zasady, a formularz zgłoszeniowy można pobrać tutaj.

Zgłoszenia do obu amatorskich rozgrywek przyjmowane są na adres imprezy@mosir.elblag.eu, do 20 września. Wraz ze zgłoszeniem drużyny należy dokonać wpłaty wpisowego, które w nowym sezonie 2021/22, wynosić będzie 400 złotych od zespołu, zarówno w lidze piłki nożnej jak i siatkówki. Spotkania w lidze piłki nożnej odbywać się będą na Orlikach przy Szkole Podstawowej nr 4 (ul. Mickiewicza) i przy Szkole Podstawowej nr 6 (Al. Piłsudskiego), natomiast pojedynki siatkarskie będą toczyć się w Hali Sportowo-Widowiskowej przy al. Grunwaldzkiej 135. Więcej informacji można także uzyskać dzwoniąc do Działu Organizacji Imprez i Marketingu MOSiR pod nr tel. (55) 625-63-06.

Bicie Rekordu Polski na najdłuższą linie z monet 5-cio złotowych
Sonda
Czy jesteś za likwidacją 500 plus?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE