Elbląg. Akcja policji pod Aresztem Śledczym. Co tam się wydarzyło? [ZDJĘCIA]

2021-10-08 9:11

Mieszkańcy Elbląga przejeżdżający w czwartek (7 października) w pobliżu Aresztu Śledczego mogli poczuć lekki niepokój. Wszystko za sprawą przeprowadzanych tam ćwiczeń. Na miejscu pojawiło się mnóstwo policji. Słychać było też strzały. Więcej na ten temat przeczytasz w materiale poniżej.

W czwartek (7 października) o godzinie 10.30 pod Aresztem Śledczym w Elblągu przeprowadzone zostały ćwiczenia, w czasie których policja zatrzymała agresorów próbujących sforsować więzienną bramę. Byli policjanci prewencji, ale także policyjni przewodnicy psów służbowych.

- Grupa zamaskowanych osób podjechała pod bramę aresztu śledczego w Elblągu. Krzykami i strzałami w powietrze z pistoletu chcieli wymusić, by ich przebywający w areszcie kolega wyszedł na wolność. Zamiast kolegi na miejsce wezwano policję, która zatrzymała agresorów - informuje nadkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu.

Podczas ćwiczeń sprawdzano różne warianty użycia środków przymusu bezpośredniego.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Olsztyn. Potrącenie 10-letniej dziewczynki. Weszła na przejście na czerwonym świetle

Halloween 2021. Najpiękniejsze dynie świata. Jak zrobić Jack-o’-lantern? [WZORY]